Praticaret
Menu
Sepetiniz
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz 😍

Franchising

Başvuru / Ön Görüşme
Başvuru formu değerlendirme ve yüz yüze görüşme randevusunun oluşturulması.
Lokasyon Analizi
Va Cosmetic mağaza konsepletleri gereği mağaza açılacak olan lokasyon özellikleri:
• Bulunduğu lokasyonda alışveriş potansiyeli yüksek cadde veya A.V.M lerde bulunması.
• Minimum 30 ile 150 metrekare arasında brüt alana sahip olması.
• Görünürlülüğü ve tabela değerinin yüksek olması.
Fizibilite & Onay
Va Cosmetic planlama ekibi tarafından yatırımın aşamasında gerçekçi zaman ve maliyet fizibiliteleri yapılarak gerekli süreç bilgileri çıkartılır.
İnşaat & Tadilat Süreci
• Va Cosmetic mimari ekibi tarafından çizilen proje ve maliyet bedeli karşılıklı anlaşılarak inşaat süreci başlar.
• Va Cosmetic mimarlık ekibi tarafından çizilen proje isteğe bağlı bayi sahibinin uygulamasına da bırakılabilir . Burada temel esas Va Cosmetic Mimarlık ekibinin proje ve kontrolüne bağlı kalmaktır.
Konsept Kurulumu
Mağaza planlaması ve açılışı Va Cosmetic direktörlüğü kontrolünde uzman açılış ekibi ve görsel düzenleme ile gerçekleşir.
Eğitim Süreci
Va Cosmetic direktörlüğünün uzman ekipleri tarafından; eğitim mağazalarımızda satış ve ürün içerik oryantasyon sürecinin ardından satış tekniklerinin pratiğe dökülmesi için ekip bir hafta boyunca açılan mağazada örnek satış uygulamalarını gerçekleştirir.
Resmi Açılış
Bayi sahibi talebine göre istenirse resmi açılış için planlama yapılır.

Franchise Başvuru Formu

Mağaza Konseptlerimiz

Cadde, AVM gibi alanlarda mağazalara uygun konseptimiz ile farkı hissedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Neden VA Cosmetic'i tercih etmeniz konusunda en çok sorulan soruları cevapladık!

Va Cosmetic olarak karlı ve prestijli bir iş imkanını uygun yatırım maliyeti ve kolay yönetilebilir bir sistemle sizlere sunuyoruz.

Ürün takip departmanı tarafından mağazaların stoklarını 'Online Akıllı Sipariş' sistemiyle sürekli güncelleriz.

Siparişler haftalık satış performansına göre, genel merkezdeki ürün planlama departmanımız tarafından üç iş günü içerisinde mağazaya sevk edilir.

Sürekli olarak değişen kozmetik ve güzellik trendlerine uygun ürünlerle portföyünü güncelleyen VA Cosmetic, müşteri taleplerini karşılamak için her zaman hazır.

VA Cosmetic, bayilerine rekabetçi fiyatlarla ürün temin etme imkanı sunar. Aynı zamanda, çeşitli kampanya ve desteklerle bayilerine kazançlı bir iş ortamı sağlar.

Bayilik alanlar için düzenlenen eğitim programları ve sürekli destek hizmetleri sayesinde, işletmenizi başarıyla yönetmeniz konusunda VA Cosmetic sizi destekler.

VA Cosmetic, sektörde güçlü bir marka imajına sahiptir. Bu, bayilik aldığınızda müşteri çekme ve güven oluşturma konusunda size avantaj sağlar.

VA Cosmetic, bayilerine pazarlama ve tanıtım konusunda da destek sunar. Ortak kampanyalar, reklam malzemeleri ve diğer pazarlama araçları ile işinizi daha görünür hale getirebilirsiniz.

.