Praticaret
Menu
Sepetiniz
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz 😍

PET KOLONYALAR

Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC ELEGANCE KOLONYA Ürün Açıklaması: 80° ELEGACE KOLONYASIGüçlü, zarif ve albenili karakterinizin vazgeçilmez kolonyası olan Elegance, teninizde emsalsiz bir esinti bırakır. Özel kokusuyla birlikte tüm gün kaybolmayan enerji sizinle birlikte kalır. Yumuşak dokunuşu ve cildi kurtmay..
140,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC EXELLENCE KOLONYA Ürün Açıklaması: 80° EXELLENCE KOLONYASIMükemmel ve kusursuz karakterinizin vazgeçilmez kolonyası olan Exellence, teninize eşsiz bir rahatlama sunar. Özel kokusuyla birlikte tüm gün sakinlik ve huzur size eşlik eder. Teninizdeki benzersiz uyumu ve bahar rü..
140,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC GRASS KOLONYA Ürün Açıklaması: 80° GRASS KOLONYASIÖzgür ruhundan vazgeçmeyenlerin tercihi. Ferahlatıcı, odunsu tabanlı, aromatik ve hipnoz edici koku bu şişede. Özel formülü ile dikkat çekici, çarpıcı, büyüleyici koku etrafınızı sarar. Çimenin nötrleyici etkisi ile tüm gün pozitif e..
140,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC ICE DESERT KOLONYA Ürün Açıklaması: 80° ICE DESERT KOLONYASIModern, iddialı, cesur karakterinizin vazgeçilmez kolonyası olan Ice Desert, emsalsiz buz çölü esintisi ile birlikte muazzam bir ferahlık hissetmenizi sağlar. Özel kokusuyla birlikte tüm gün enerji vererek duygul..
140,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC LEMON KOLONYA Ürün Açıklaması: 80° LEMON KOLONYASIAkdeniz ve Ege bölgelerinde yetişen emsalsiz turunçgillerin aromatik esintisi bu şişede. Limon ağaçlarının eşsiz aromatik kokusuyla harmanlanarak sizi gün boyu zinde tutar, stresinizi azaltarak serinlemenize yardımcı olur. Özel fo..
140,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC MANDARIN KOLONYA Ürün Açıklaması: 80° MANDARIN KOLONYASIBodrum bahçelerinde yetişen mandalinaların aromatik kokusu bu şişede. Bodrumun mandalina bahçelerinden dağılan sakinleştirici ve serinletici meltemi cildinizi sarsın. Mandalinanın aromatik kokusu teninize baştan aşağıya hak..
140,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC OLIVE KOLONYA Ürün Açıklaması: 80° OLIVE KOLONYASIEge ve Marmara bölgelerinde yetişen mükemmel zeytinlerin aromatik esintisi bu şişede. Zeytin bahçelerinden rüya gibi esen rüzgarla gelen benzersiz ferahlatıcı ve sakinleştirici etkisi ile harmanlanan eşsiz koku tüm gün sizinle birli..
140,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC REMEMBER ME KOLONYA Ürün Açıklaması: 80° REMEMBER ME KOLONYASIRomantik ve özgür karakterinizin vazgeçilmez kolonyası olan Remember Me, teninizdeki uyumuyla birlikte bitmeyen bir neşe bırakır. Özel kokusuyla birlikte tüm gün süren mutluluk sizinle kalır. Bulutların üzerinde hissede..
140,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC TOBACCO KOLONYA Ürün Açıklaması: 80° TOBACCO KOLONYASICentilmenliğiyle birlikte herkesi kendine hayran bırakanların tercihi. Tütünün iç açıcı, uyarıcı ve etkileyici kokusu bu şişede. Özel formülü ile odunsu kokusu tüm gün cildinizi sarar. Ferahlatıcı etkisi ile serinlemenize yardımc..
140,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC VAVS KOLONYA Ürün Açıklaması: 80° VAVS KOLONYASITutkulu, başarılı ve özgüvenli karakterinizin vazgeçilmez kolonyası olan Vavs, teninizde büyüleyici bir etki bırakır. Özel kokusuyla birlikte tüm gün süren dikkat çekici, yüksek aura sizinle birlikte kalır. Dalgaların ahenkle dan..
140,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)