Praticaret
Menu
Sepetiniz
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz 😍

VA COSMETİC

Brand: VA COSMETİC
ALOE VERA GEL Ürün Açıklaması: ALOE VERA JEL Onarıcı & Nemlendirici Ürün Miktarı: 150ML Kullanım Şekli: Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Avucunuza aldığınız ürünü hafif dokunuşlarla cildinize uygulayınız. Durulama gerektirmez. Ürün Faydaları: İçerdiği Aloe Vera özsuyu sa..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC ALOE VERALI LİFLİ SABUNÜrün Açıklaması:Aloe Vera içeren doğal kabak lifli cilt temizleme sabunu.Ürün Miktarı:130GRKullanım Şekli:Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları:İçeriğindeki doğal a..
85,00TL
Brand: VA COSMETİC
ANTI-ACNE CREAM Ürün Açıklaması: Akne Karşıtı Cilt Bakım Kremi / Akne Kontrolü Ürün Miktarı: 50ML Kullanım Şekli: Göz çevresi hariç kalan yüz bölgenize ince tabaka halinde günde iki defa sabah akşam uygulayınız. İyi sonuç alabilmek için düzenli kullanınız. Ürünü kullandığını..
210,00TL
Brand: VA COSMETİC
ANTI-BLEMISH FACE CREAM Ürün Açıklaması: Leke Karşıtı Cilt Bakım Kremi Ürün Miktarı: 50ML Kullanım Şekli: Göz çevresi dışında kalan yüz bölgenize ince bir tabaka halinde masaj yaparak uygulayınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca sabahları güneş koruyucu kullanımına dikkat e..
210,00TL
Brand: VA COSMETİC
ARDIÇ SABUNU Ürün Açıklaması: Cilt bakım sabunu Ürün Miktarı: 125gr Kullanım Şekli: Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları: *Cildinizin pH dengesiyle uyumludur.  *Sivilce ve akne gibi c..
65,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC ARDIÇ KATRANLI LİFLİ SABUNÜrün Açıklaması:Ardıç Katranı içeren doğal kabak lifli cilt temizleme sabunu.Ürün Miktarı:130GRKullanım Şekli:Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları:Saç ve cilt b..
85,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMTIC ARGAN & BIOTIN ŞAMPUAN Ürün Açıklaması: ARGAN & BIOTIN ŞAMPUAN Ürün Miktarı: 250ML Kullanım Şekli: Avuç içine aldığınız bir miktar şampuanı saçınıza masaj yaparak uygulayınız ve iyice durulayınız. Ürün Faydaları: Nemlendirici, besleyici özel formül. Ürün İ..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC ARGAN YAĞIÜrün Açıklaması:İçeriğindeki Argan yağı sayesinde saçlarınızın beslenmesine ve onarılmasına yardımcı olur.Ürün Miktarı:30MLKullanım Şekli:3-4 damla yağı saç diplerine ve istenilen bölgeye masaj yaparak uygulayınız.Ürün Faydaları:Saç derisini ve saçları ultra nemlendirerek ..
260,00TL
Brand: VA COSMETİC
ARI SÜTLÜ & BALLI LİFLİ SABUN Ürün Açıklaması: %100 Doğal Kabak Lifli yapısı sayesinde, cildinizde peeling etkisini hemen hissedeceksiniz. Ürün Miktarı: 150gr Kullanım Şekli: Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durula..
85,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMTIC AT KUYRUĞU COENZYME Q10 ŞAMPUAN Ürün Açıklaması: AT KUYRUĞU COENZYME Q10 ŞAMPUAN Ürün Miktarı: 250ML Kullanım Şekli: Avuç içine aldığınız bir miktar şampuanı saçınıza masaj yaparak uygulayınız ve iyice durulayınız. Ürün Faydaları: Tüm saç tiplerine uygun besl..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC BB KREM Ürün Açıklaması: VA COSMETIC BB KREM SPF +30 UVA-UVB LEKE KARŞITI ETKİ Ürün Miktarı: 40ML Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürünü, tampon hareketlerle (makyaj süngeri) ince tabaka halinde cildinize uygulayınız. Ürün Faydaları: VA COSMETIC BB KREM ; * Ci..
210,00TL
Brand: VA COSMETİC
WHITENING SKIN CARE CREAM Ürün Açıklaması: Beyazlatıcı Cilt Bakım Kremi Ürün Miktarı: 50ML Kullanım Şekli: Yüz ve vücut kullanımı için uygundur. Göz çevresi hariç, temiz ve kuru cilde sabah akşam ince bir tabaka halinde uygulayınız. İyi sonuç alabilmek için düzenli kullanınız...
175,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 216 (18 Sayfa)