Praticaret
Menu
Sepetiniz
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz 😍

Sabunlar

Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC ALOE VERALI LİFLİ SABUNÜrün Açıklaması:Aloe Vera içeren doğal kabak lifli cilt temizleme sabunu.Ürün Miktarı:130GRKullanım Şekli:Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları:İçeriğindeki doğal a..
85,00TL
Brand: VA COSMETİC
ARDIÇ SABUNU Ürün Açıklaması: Cilt bakım sabunu Ürün Miktarı: 125gr Kullanım Şekli: Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları: *Cildinizin pH dengesiyle uyumludur.  *Sivilce ve akne gibi c..
65,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC ARDIÇ KATRANLI LİFLİ SABUNÜrün Açıklaması:Ardıç Katranı içeren doğal kabak lifli cilt temizleme sabunu.Ürün Miktarı:130GRKullanım Şekli:Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları:Saç ve cilt b..
85,00TL
Brand: VA COSMETİC
ARI SÜTLÜ & BALLI LİFLİ SABUN Ürün Açıklaması: %100 Doğal Kabak Lifli yapısı sayesinde, cildinizde peeling etkisini hemen hissedeceksiniz. Ürün Miktarı: 150gr Kullanım Şekli: Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durula..
85,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC BITTIM LİFLİ SABUNÜrün Açıklaması:Bıttım içeren doğal kabak lifli cilt temizleme sabunu.Ürün Miktarı:130GRKullanım Şekli:Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları:Saç ve cilt bakımı için idealdir..
85,00TL
Brand: VA COSMETİC
BITTIM SABUNU Ürün Açıklaması: Cilt bakım sabunu Ürün Miktarı: 125gr Kullanım Şekli: Tamamen doğal yöntemlerle üretilen Bıttım Sabunu da bir yandan cildinizde istenmeyen oluşumların önlenmesine yardımcı olurken, öte yandan cildinizin gözeneklerini açıyor ve vücudunuzu rahatlatıyor. Ba..
65,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC ÇAY AĞACI LİFLİ SABUNÜrün Açıklaması:Çay ağacı içeren doğal kabak lifli cilt temizleme sabunu.Ürün Miktarı:130GRKullanım Şekli:Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları:İçeriğindeki doğal yeş..
85,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC DEFNE YAPRAĞI LİFLİ SABUNÜrün Açıklaması:Defne yaprağı içeren doğal kabak lifli cilt temizleme sabunu.Ürün Miktarı:130GRKullanım Şekli:Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları:İçeriğindeki d..
75,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC EŞEK SÜTLÜ BALLI LİFLİ SABUNÜrün Açıklaması:Eşek sütü ve bal içeren içeren doğal kabak lifli cilt temizleme sabunu.Ürün Miktarı:130GRKullanım Şekli:Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları:İ..
85,00TL
Brand: VA COSMETİC
EŞŞEK SÜTÜ SABUNU SABUNU Ürün Açıklaması: Cilt bakım sabunu Ürün Miktarı: 125gr Kullanım Şekli: Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları: *Ciltteki nem oranının dengelenmesine, yüzde ve vüc..
65,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC GÜLLÜ LİFLİ SABUNÜrün Açıklaması:Gül içeren doğal kabak lifli cilt temizleme sabunu.Ürün Miktarı:130GRKullanım Şekli:Su ile köpürterek ihtiyaç duyulan bölgeye dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayınız. Bol su ile durulayınız. Ürün Faydaları:İçeriğindeki doğal gül yapraklar..
85,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)