Praticaret
Menu
Sepetiniz
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz 😍

Cilt Serumu

Brand: VA COSMETİC
C VİTAMİNİ SERUM Ürün Açıklaması: Vitamin C + Yoğun Aydınlatıcı Leke Karşıtı Serum Ürün Miktarı: 30ML Kullanım Şekli: Lekeli ciltlerin kullanıma uygundur. Temizlenmiş cilde yeterli miktarda dairesel masaj hareketlerle yaparak uygulayınız. Durulanmaz. Ürün Faydaları:  Ay..
250,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC E VİTAMİNİ SERUMÜrün Açıklaması:İçeriğindeki Vitamin E, Vitamin B3 ve Bitkisel aktifler sayesinde cildinizi besler ve cildin yenilenmesini destekler. Cildin doğal yapısını ve yumuşaklığını koruyarak cildi nemlendirir ve onarılmasına yardımcı olur. Ürün Miktarı:30MLKullanım Şekli:Temiz v..
200,00TL
Brand: VA COSMETİC
HYALURONİC ASİT & COLLAGEN SERUM Ürün Açıklaması: Cildinizin ihtiyacı olduğu nemi gün boyu hissedeceksiniz. Ürün Miktarı: 30ML Kullanım Şekli: Tüm cilt tiplerinin kullanıma uygundur. Temizlenmiş cilde yeterli miktarda dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Durula..
250,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC RETİNOL SERUMÜrün Açıklaması:Hafif ve ipeksi yapısıyla hızlıca emilerek kırışıklık, elastikiyet, parlaklık kaybı, koyu lekeler ve yaşlanma belirtileriyle savaşmanıza ve daha sağlıklı bir cilt görünümü kazanmanıza yardımcı olur. Ürün Miktarı:30MLKullanım Şekli:Temiz ve kuru cildiniz..
250,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)