Praticaret
Menu
Sepetiniz
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz 😍

Cilt Bakım

Brand: VA COSMETİC
ANTI-ACNE CREAM Ürün Açıklaması: Akne Karşıtı Cilt Bakım Kremi / Akne Kontrolü Ürün Miktarı: 50ML Kullanım Şekli: Göz çevresi hariç kalan yüz bölgenize ince tabaka halinde günde iki defa sabah akşam uygulayınız. İyi sonuç alabilmek için düzenli kullanınız. Ürünü kullandığını..
210,00TL
Brand: VA COSMETİC
ANTI-BLEMISH FACE CREAM Ürün Açıklaması: Leke Karşıtı Cilt Bakım Kremi Ürün Miktarı: 50ML Kullanım Şekli: Göz çevresi dışında kalan yüz bölgenize ince bir tabaka halinde masaj yaparak uygulayınız. Ürünü kullandığınız süre boyunca sabahları güneş koruyucu kullanımına dikkat e..
210,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC BB KREM Ürün Açıklaması: VA COSMETIC BB KREM SPF +30 UVA-UVB LEKE KARŞITI ETKİ Ürün Miktarı: 40ML Kullanım Şekli: Yeterli miktarda ürünü, tampon hareketlerle (makyaj süngeri) ince tabaka halinde cildinize uygulayınız. Ürün Faydaları: VA COSMETIC BB KREM ; * Ci..
210,00TL
Brand: VA COSMETİC
WHITENING SKIN CARE CREAM Ürün Açıklaması: Beyazlatıcı Cilt Bakım Kremi Ürün Miktarı: 50ML Kullanım Şekli: Yüz ve vücut kullanımı için uygundur. Göz çevresi hariç, temiz ve kuru cilde sabah akşam ince bir tabaka halinde uygulayınız. İyi sonuç alabilmek için düzenli kullanınız...
175,00TL
Brand: VA COSMETİC
C VİTAMİNİ SERUM Ürün Açıklaması: Vitamin C + Yoğun Aydınlatıcı Leke Karşıtı Serum Ürün Miktarı: 30ML Kullanım Şekli: Lekeli ciltlerin kullanıma uygundur. Temizlenmiş cilde yeterli miktarda dairesel masaj hareketlerle yaparak uygulayınız. Durulanmaz. Ürün Faydaları:  Ay..
250,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC E VİTAMİNİ SERUMÜrün Açıklaması:İçeriğindeki Vitamin E, Vitamin B3 ve Bitkisel aktifler sayesinde cildinizi besler ve cildin yenilenmesini destekler. Cildin doğal yapısını ve yumuşaklığını koruyarak cildi nemlendirir ve onarılmasına yardımcı olur. Ürün Miktarı:30MLKullanım Şekli:Temiz v..
200,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC EL VE YÜZ KREMİ TÜPÜrün Açıklaması:Kuru ciltler için zenginleştirilmiş formülü ile cildinizi korur ve besler. İçeriğindeki Vitamin E, Vitamin B3, Hindistan cevizi ve Zeytinyağı ile uzun süreli nemlendirme sağlar.Ürün Miktarı:100MLKullanım Şekli:Cildinizin ihtiyaç duyduğu her an ince bir ..
75,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC EL VE YÜZ KREMİ KAVANOZÜrün Açıklaması:Kuru ciltler için zenginleştirilmiş formülü ile cildinizi korur ve besler. İçeriğindeki Vitamin E, Vitamin B3, Hindistan cevizi ve Zeytinyağı ile uzun süreli nemlendirme sağlar.Ürün Miktarı:100MLKullanım Şekli:Cildinizin ihtiyaç duyduğu her an ince ..
99,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC GECE BAKIM KREMİÜrün Açıklaması:İçeriğindeki güçlü aktifler ve özenle seçilen bitki özleri ile gece boyunca cildinizi neme doyurarak besler ve daha canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Ürün Miktarı:50MLKullanım Şekli:Temiz ve kuru cildinize yatmadan önce tamamen emilimi sağla..
250,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC GÖZ BAKIM SPREYİÜrün Açıklaması:Göz Çevresi Bakım Spreyi içeriğinde bulunan vitaminler sayesinde göz çevrenize bakım yaparak nemlendirilmesine yardımcı olur. Ürün Miktarı:20MLKullanım Şekli:Sprey şeklindeki başlığı ile kullanım kolaylığı sağlar. İhtiyaç duyduğunuz her an gözlerinizi kap..
230,00TL
Brand: VA COSMETİC
EYE CONTOUR CARE CREAM Ürün Açıklaması: EYE CONTOUR CARE CREAM HASSAS GÖZ ÇEVRESİ İÇİN YOPUN ONARICI BAKIM Ürün Miktarı: 20ML Kullanım Şekli: Tamamen emilene kadar kremi göz çevrenize hafifçe masaj yaparak yediriniz. Her gün sabah akşam düzenli kullanınız.  Ürün..
250,00TL
Brand: VA COSMETİC
GÜL ÖZLÜ EL ve YÜZ KREMİ Ürün Açıklaması: Vitamin E - Vitamin B3 İçeren  EL ve YÜZ KREMİ Ürün Miktarı: 50ML Kullanım Şekli: Cildinizin ihtiyaç duyduğu her an ince bir tabaka uygulayabilirsiniz. Ürün Faydaları: Tüm cilt tiplerine uygun olarak formüle edil..
50,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 30 (3 Sayfa)