Praticaret
Menu
Sepetiniz
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz 😍

Saç Bakım

Brand: VA COSMETİC
VA COSMTIC ARGAN & BIOTIN ŞAMPUAN Ürün Açıklaması: ARGAN & BIOTIN ŞAMPUAN Ürün Miktarı: 250ML Kullanım Şekli: Avuç içine aldığınız bir miktar şampuanı saçınıza masaj yaparak uygulayınız ve iyice durulayınız. Ürün Faydaları: Nemlendirici, besleyici özel formül. Ürün İ..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC ARGAN YAĞIÜrün Açıklaması:İçeriğindeki Argan yağı sayesinde saçlarınızın beslenmesine ve onarılmasına yardımcı olur.Ürün Miktarı:30MLKullanım Şekli:3-4 damla yağı saç diplerine ve istenilen bölgeye masaj yaparak uygulayınız.Ürün Faydaları:Saç derisini ve saçları ultra nemlendirerek ..
260,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMTIC AT KUYRUĞU COENZYME Q10 ŞAMPUAN Ürün Açıklaması: AT KUYRUĞU COENZYME Q10 ŞAMPUAN Ürün Miktarı: 250ML Kullanım Şekli: Avuç içine aldığınız bir miktar şampuanı saçınıza masaj yaparak uygulayınız ve iyice durulayınız. Ürün Faydaları: Tüm saç tiplerine uygun besl..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMTIC KERATİN COLLAGEN ŞAMPUAN Ürün Açıklaması: KERATİN COLLAGEN ŞAMPUAN Ürün Miktarı: 250ML Kullanım Şekli: Avuç içine aldığınız bir miktar şampuanı saçınıza masaj yaparak uygulayınız ve iyice durulayınız. Ürün Faydaları: Boyalı ve yıpranmış saçlara özel formül. ..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
KERATIN HAIR MASK (PROVITAMIN B5 – BIOTIN) Ürün Açıklaması: Saç Maskesi Ürün Miktarı: 200ML Kullanım Şekli: Temizlenmiş saça bir miktar maskeyi kökten uca uygulayınız. 5 dakika beklettikten sonra iyice durulayınız. Saçınızın ihtiyacına göre haftada 1 veya daha fazla uygulayabilirsini..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMTIC SAÇ BAKIM KREMİ Ürün Açıklaması: SAÇ BAKIM KREMİ Ürün Miktarı: 250ML Kullanım Şekli: Şampuanlanmış temiz saça elinizle iyice yediriniz 2-3 dakika saçınızda bekletiniz ve daha sonra durulayınız. Ürün Faydaları: İçeriğindeki güçlü aktifler sayesinde saç köklerinizi besleye..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC HAIR CARE WATER Ürün Açıklaması:VA COSMETIC Hair Care Water – Saç Bakım Suyu Ürün Miktarı: 200ml Kullanım Şekli: Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Nemli ve temiz saça eşit şekilde spreyleyiniz ve 2-3 dakika bekledikten sonra tarağınız ile tarayınız.  Durulama gerektirmez..
160,00TL
Brand: VA COSMETİC
BESLEYICI & ONARICI SAÇ BAKIM YAĞI 10 İn 1 (with Vitamin E) Ürün Açıklaması: Sağlıklı uzayan parlak ve canlı saçlar Ürün Miktarı: 50ML Kullanım Şekli: Yıkanmış nemli ve temiz saça uygulanır.  Saçınızın uzunluğuna göre avucunuza aldığınız ürünü saçlarınıza yediriniz. Günlük kul..
210,00TL
Brand: VA COSMETİC
BESLEYICI & ONARICI SAÇ BAKIM YAĞI COLLAGEN (with Vitamin E) Ürün Açıklaması: Yıpranmış saçları onarır ve besler Ürün Miktarı: 50ML Kullanım Şekli: Yıkanmış nemli ve temiz saça uygulanır.  Saçınızın uzunluğuna göre avucunuza aldığınız ürünü saçlarınıza yediriniz. Günlük ..
210,00TL
Brand: VA COSMETİC
HAIR LIGHTENER CHAMOMILE WATER Ürün Açıklaması: Saç Rengi Açıcı PAPATYA SUYU Ürün Miktarı: 200ML Kullanım Şekli: Nemli ve temiz saça eşit şekilde spreyleyiniz ve 2-3 dakika bekledikten sonra tarağınız ile tarayınız. Uygulandıktan sonra saçın güneşle kurumasını sağlayınız ya da..
160,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMTIC SARIMSAK & GINSENG ŞAMPUAN Ürün Açıklaması: SARIMSAK & GINSENG ŞAMPUAN Ürün Miktarı: 250ML Kullanım Şekli: Avuç içine aldığınız bir miktar şampuanı saçınıza masaj yaparak uygulayınız ve iyice durulayınız. Ürün Faydaları: Kepeğe karşı etkili formül. Ürün İç..
185,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)