Praticaret
Menu
Sepetiniz
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz 😍

Yüz Temizleyiciler

Brand: VA COSMETİC
DUAL PHASE MAKE-UP REMOVAL WATER Ürün Açıklaması: Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu Ürün Miktarı: 200ML Kullanım Şekli: Kullanmadan önce çalkalayınız. Yüzünüz, gözleriniz ve dudaklarınıza cildinizin ihtiyacı kadar bir pamuk yardımıyla ovalamadan uygulayınız. Durulama gerektirmez...
130,00TL
Brand: VA COSMETİC
TONIC SALICYLIC ACID %98 ALOE VERA EXTRACT VITAMIN C Ürün Açıklaması: Siyah Nokta Karşıtı Canlandırıcı Tonik Ürün Miktarı: 200ML Kullanım Şekli: Bir pamuk parçasını yeteri kadar ıslatınız. Göz çevresine temas ettirmeyecek şekilde cildinizi temizleyiniz. Günde bir defa akşamları uygulayın..
130,00TL
Brand: VA COSMETİC
(PURIFYING / REFRESHING) FACE CLEANING GEL Ürün Açıklaması: ARINDIRICI – CANLANDIRICI YÜZ TEMIZLEME JELI Ürün Miktarı: 200ML Kullanım Şekli: Islak cildinize bir miktar jeli dairesel hareketlerle köpürterek uygulayınız ve bol su ile durulayınız. Günlük kullanıma uygundur. ..
120,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ Ürün Açıklaması:Tüm cilt tipleri için günlük kullanıma uygun özel başlıklı köpük formda temizleyicidir. Cildin nem dengesini koruyarak temizlenmesine yardımcı olur.Ürün Miktarı:200MLKullanım Şekli:Günde 2 kez sabah akşam olmak üzere ıslatılmış cildinize özel b..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC YÜZ TEMİZLEME SÜTÜÜrün Açıklaması:Cildinizin çevresel etkenlerden (yağ, kir, ölü hücre, makyaj ve makyaj kalıntıları) arındırılmasına yardımcı olur. Nemlendirici özelliği ile cilt yüzeyinde yumuşak ve hassas bir temizlik sağlar. İçeriğinde bulunan C ve E vitaminleri sayesinde cil..
185,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)