Praticaret
Menu
Sepetiniz
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz 😍

Vücut Bakım

Brand: VA COSMETİC
ALOE VERA GEL Ürün Açıklaması: ALOE VERA JEL Onarıcı & Nemlendirici Ürün Miktarı: 150ML Kullanım Şekli: Tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Avucunuza aldığınız ürünü hafif dokunuşlarla cildinize uygulayınız. Durulama gerektirmez. Ürün Faydaları: İçerdiği Aloe Vera özsuyu sa..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC BLACKBERRY SHOWER GEL Ürün Açıklaması:VA COSMETIC Blackberry Shower Gel – Eşsiz Böğürtlen Kokulu Duş Jeli Ürün Miktarı: 500ml Kullanım Şekli: Az miktarda jeli banyo süngerinize dökerek köpürtün ve ıslak cildinize uygulayınız. 1-2 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayınız..
90,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC STRETCH MARKS PREVENTION CREAM Ürün Açıklaması:VA COSMETIC Stretch Marks Prevention Cream – Çatlak Önlemeye Yardımcı Bakım Kremi Ürün Miktarı: 150ml Kullanım Şekli: Günde 2 kez sabah ve akşam, çatlak oluşumuna meyilli bölgelere (göğüs, karın, kalça ve basen) masaj yaparak uygul..
250,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC MASSAGE CREAM Ürün Açıklaması:VA COSMETIC Massage Cream – Masaj Kremi Ürün Miktarı: 150ml Kullanım Şekli: Cildinizin ihtiyaç duyduğu her an tamamen emilimi sağlanana kadar dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Düzenli kullanılması önerilir. Durulama gerektirmez...
175,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC SCRUB ÇİLEK-VANİLYAÜrün Açıklaması:Cildin nem dengesini koruyarak, cilde zarar vermeden kir, yağ ve çevresel etmenlerden arındırılmasına yardımcı olur. Haftalık vücut bakımı için geliştirilmiştir.Ürün Miktarı:300 MLKullanım Şekli:Haftada 1-2 kez ıslak cilde dairesel hareketlerle masa..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC SCRUB HİNDİSTAN CEVİZİÜrün Açıklaması:Cildin nem dengesini koruyarak, cilde zarar vermeden kir, yağ ve çevresel etmenlerden arındırılmasına yardımcı olur. Haftalık vücut bakımı için geliştirilmiştir.Ürün Miktarı:300 MLKullanım Şekli:Haftada 1-2 kez ıslak cilde dairesel hareketle..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC SCRUB KAHVEÜrün Açıklaması:Cildin nem dengesini koruyarak, cilde zarar vermeden kir, yağ ve çevresel etmenlerden arındırılmasına yardımcı olur. Haftalık vücut bakımı için geliştirilmiştir.Ürün Miktarı:300 MLKullanım Şekli:Haftada 1-2 kez ıslak cilde dairesel hareketlerle masaj y..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC SCRUB MANGOÜrün Açıklaması:Cildin nem dengesini koruyarak, cilde zarar vermeden kir, yağ ve çevresel etmenlerden arındırılmasına yardımcı olur. Haftalık vücut bakımı için geliştirilmiştir.Ürün Miktarı:300 MLKullanım Şekli:Haftada 1-2 kez ıslak cilde dairesel hareketlerle masaj y..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC SCRUB TROPİKALÜrün Açıklaması:Cildin nem dengesini koruyarak, cilde zarar vermeden kir, yağ ve çevresel etmenlerden arındırılmasına yardımcı olur. Haftalık vücut bakımı için geliştirilmiştir.Ürün Miktarı:300 MLKullanım Şekli:Haftada 1-2 kez ıslak cilde dairesel hareketlerle masa..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
PAPRIKA&THYME OIL GRAPEFRUIT OIL NIACINAMIDE Ürün Açıklaması: Sıkılaştırıcı Vücut Bakım Jeli Ürün Miktarı: 200ML Kullanım Şekli: Temiz cilde ince bir tabaka halinde ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Ürün Faydaları: Cildin gözle görülür derecede ..
210,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC VAZELİN GÜLÜrün Açıklaması:Cildinizin beslenmesine nemlendirilmesine yardımcı olur. Ürün Miktarı:50MLKullanım Şekli:İhtiyaç duyduğunuz her an temiz ve kuru cildinize ince bir tabaka halinde masaj yaparak uygulayınız. Ürün Faydaları:Masajda, El ve Cilt Bakımında ihtiyaç duyduğunuz her..
35,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC VAZELİN SADEÜrün Açıklaması:Cildinizin beslenmesine nemlendirilmesine yardımcı olur. Ürün Miktarı:50MLKullanım Şekli:İhtiyaç duyduğunuz her an temiz ve kuru cildinize ince bir tabaka halinde masaj yaparak uygulayınız. Ürün Faydaları:Masajda, El ve Cilt Bakımında ihtiyaç duyduğunuz he..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)