Praticaret
Menu
Sepetiniz
400 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz 😍

Scrub

Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC SCRUB ÇİLEK-VANİLYAÜrün Açıklaması:Cildin nem dengesini koruyarak, cilde zarar vermeden kir, yağ ve çevresel etmenlerden arındırılmasına yardımcı olur. Haftalık vücut bakımı için geliştirilmiştir.Ürün Miktarı:300 MLKullanım Şekli:Haftada 1-2 kez ıslak cilde dairesel hareketlerle masa..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC SCRUB HİNDİSTAN CEVİZİÜrün Açıklaması:Cildin nem dengesini koruyarak, cilde zarar vermeden kir, yağ ve çevresel etmenlerden arındırılmasına yardımcı olur. Haftalık vücut bakımı için geliştirilmiştir.Ürün Miktarı:300 MLKullanım Şekli:Haftada 1-2 kez ıslak cilde dairesel hareketle..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC SCRUB KAHVEÜrün Açıklaması:Cildin nem dengesini koruyarak, cilde zarar vermeden kir, yağ ve çevresel etmenlerden arındırılmasına yardımcı olur. Haftalık vücut bakımı için geliştirilmiştir.Ürün Miktarı:300 MLKullanım Şekli:Haftada 1-2 kez ıslak cilde dairesel hareketlerle masaj y..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC SCRUB MANGOÜrün Açıklaması:Cildin nem dengesini koruyarak, cilde zarar vermeden kir, yağ ve çevresel etmenlerden arındırılmasına yardımcı olur. Haftalık vücut bakımı için geliştirilmiştir.Ürün Miktarı:300 MLKullanım Şekli:Haftada 1-2 kez ıslak cilde dairesel hareketlerle masaj y..
185,00TL
Brand: VA COSMETİC
VA COSMETIC SCRUB TROPİKALÜrün Açıklaması:Cildin nem dengesini koruyarak, cilde zarar vermeden kir, yağ ve çevresel etmenlerden arındırılmasına yardımcı olur. Haftalık vücut bakımı için geliştirilmiştir.Ürün Miktarı:300 MLKullanım Şekli:Haftada 1-2 kez ıslak cilde dairesel hareketlerle masa..
185,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)